אודות

 

השכרת רכבים נעשית במקרים שונים. בעלי רכב  ישן שמעוניינים לצאת לטיולים בחופשות ומעוניינים לעשות זאת עם רכב אמין וחזק שוכרים רכב. סיבה נוספת היא שהרכב הישן נמכר והחדש עדיין לא התקבל והשכרת רכב היא הפתרון היעיל וגם במקרה שלא עלינו קרתה תאונה והרכב החדש שהוזמן טרם הגיע חברות הביטוח משכירות ללקוח שלהם רכב חלופי. אצלנו באיילון מוטורס תוכלו למצוא סוגים שונים של רכבים לקנייה ולהשכרה. אנחנו עומדים בקשרים עסקיים עם יצרנים רבים במדינות שונות ועם חברות יבוא מכוניות להשכרה.

קצת עלינו

חברת איילון מוטורס היא חברה למכירת רכבים מסוגים שונים מהגדולות במשק הישראלי. הסניפים שלנו בארץ מפוזרים מהצפון הרחוק ועד אילת בדרום. אנחנו מייבאים מכוניות עממיות, משפחתיות, רכבי יוקרה ועוסקים גם במכירת מכוניות יד שנייה והשכרה. החברה שלנו מורכבת ממספר חברות בת שלכל אחת יש את תחום הפעילות שלה. איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס מתמקדת בתחום יבוא רכבים תוצרת מרסדס. חברות אחרות מתמחות ברכבים של יצרנים אחרים. על כל מבצע שאנחנו בחברת איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס או בחברת בת אחרת של חברת איילון מוטורס, אנחנו מיידעים את כל הלקוחות שלנו. לחברת איילון מוטורס יש יציבות כלכלית שהיא סימן ההיכר שלנו, ואנחנו לא מתפשרים על איכות הרכבים שנמכרים על ידנו. כל הרכבים שלנו עוברים תו תקינה ישראלי כולל רכבי יד שנייה.

 השירות שלנו

אצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר. אנשי איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס נותנים יחס שווה ללקוחות שקנו או רק ביקשו לקבל הסברים ופרטים. אנחנו שומרים על קשרים עם כל הלקוחות ודואגים לידע אותם על כל סוג רכב חדש שמיובא לארץ, על מבצעים שחברת איילון מוטורס עושה ועל רכבים יד שנייה שעומדים למכירה על ידנו.

להשכיר רכב  מחברת איילון מוטורס היא הדבר הנכון והטוב לעשותו. השכרת רכב מחברתנו כוללת שירותי גרירה, כיסוי ביטוחי רכב ואפשרות החלפת הרכב במקרה של תקלה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי השכרת רכב בחו"ל, הכוללים שירותי גרירה וביטוח מקיף. את כל ההליך נעשה אנחנו בשבילכם ולכם נותר רק לאסוף את הרכב בנמל התעופה.