השכרת רכבי יוקרה בחוץ לארץ

 

משפחות רבות שיוצאות לחופשה בחו"ל שוכרות מכוניות עוד בארץ אותן הם יקבלו בהגיעם לשדה התעופה בחו"ל. השכרת רכב יוקרה בחו"ל צריכה להילקח בחשבון בעת הכנת תקציב הטיול. כדי להימנע מחוסר מזומנים בעת הטיול כדאי לקחת את הסעיף הזה בחשבון ולדעת מראש כמה תעלה לנו השכרת הרכב ובאיזה תנאים. רבים מבין המטיילים מגשימים חלום שנרקם במשך שנים. שקל לשקל נאסף כדי להגיע לסכום הנדרש וכדי להגשים את החלום. אצלנו בחברת איילון מוטורס תמצאו את התשובה. אנחנו יכולים להציע לכם סוגי רכב שונים להשכרה בחו"ל ממכוניות קטנות, עממיות ועד לרכבי יוקרה אותם ניתן לשכור בחו"ל.

איך שוכרים את הרכב?

השכרת רכב מחברת איילון מוטורס אפשרית לכל סוג של רכב בין היתר גם רכב יוקרה לשימוש בחו"ל. אפשר לבצע את הזמנת הרכב באמצעות צוות עובדי החברה או באמצעות אתר האינטרנט שלנו. לצורך השכרת רכב לטיול בחו"ל אין צורך להגיע למשרד של איילון מוטורס. באתר האינטרנט שלנו אפשר לבצע הזמנת רכב מכל סוג תוך קבלת מידע אודות תנאי ההשכרה. ישנה אפשרות גם לפנות באמצעות האתר לברור שאלות שצצות במהלך ההחלטה.

למי זה מיועד?

בעונות השיא כשישראלים רבים יוצאים לחופשות בחו"ל אנחנו בחברת איילון מוטורס מגייסים את כל עובדינו ועובדי חברות הבת שלנו כדי לתת שירות לכל דורש. פרסומים אודות מבצעים והנחות ניכרות מתפרסמים בעיתונות היומית ועל ידי חלוקת פליירים בתיבות הדואר בערים השונות. השכרת רכב מחברת איילון מוטורס כדאית לכל אחד שמתכנן טיול משפחתי בחו"ל מהסיבה הפשוטה אנחנו גם מספקים שרותי ביטוח וגרירה. לכל מה שקשור להשכרת רכב בחו"ל אנחנו נותנים את התשובה.

איילון מוטורס סוכנות משנה, כמו יתר חברות הבת, מקפידה לסייע לכל דורש. צוות עובדי החברה עומד לרשות הלקוחות בכל שאלה שעולה בעת ההחלטה על סוג הרכב. כל אחת מחברות הבת של איילון מוטורס עוסקת בתחום אחר בענף הרכב. איילון מוטורס סוכנות משנה בנוסף לתחום שלשמו הוקמה מאפשרת גם קבלת מידע והנחיות לגבי השכרת רכבים. כל העובדים בחברה עובדים הכשרה מקצועית שיכולה לתת מענה לכל אחד.

  • השכרת רכבי יוקרה בחוץ לארץ