מחירי השכרת רכבי יוקרה

 

מחירי השכרת רכבי יוקרה

כל אדם שבוחר לשכור רכבי יוקרה יודע ולוקח בחשבון שמחירי השכרת רכבי יוקרה גבוהים בהרבה ממחירי רכבים אחרים שיש בשוק. רוב שוכרי רכבי היוקרה עושים זאת לערב חד פעמי כמו חתונה, בר/בת מצווה ומחירי השכרתם נכללת בתקציב ההוצאות הכלליות של האירוע. יש המשכירים רכב יוקרה כדי להגשים חלום אותו דמיינו לעצמם שנים רבות. חתן לא יוכל לסרב לכלתו באם חלומה היה להגיע לאולם השמחות עם רכב יוקרה. הורים לא עומדים בלחצי הילדים שרוצים להרשים את חבריהם ולהגיע לאולם בו מתקיים האירוע עם רכב יוקרתי.

מה קובע את המחיר?

מחירי רכב יוקרתי עולים בתקופות השיא שהן עונות החתונות ומסיבות הסיום של בוגרי בתי הספר התיכוניים. המחירים הגבוהים של השכרת רכב יוקרה אינם מרתיעים בוגרי תיכון רבים לשכור לימוזינות ומכוניות יוקרה לערב הנשף. כדי לקדם ולהוזיל את יבוא מכוניות היוקרה הקימה איילון מוטורס את חברת איילון מוטורס יבוא מקביל שתפקידה לייבא מכוניות מיצרנים שונים כשאת עסקת הרכישה היא מבצעת אצל סוכנים ממדינות שונות ולאו דווקא ישירות מהיצרן.

למה דווקא אנחנו?

איילון מוטורס, חברת הרכבים הגדולה בישראל, עוסקת בנוסף ליבוא ומכירת מכוניות גם בהשכרה של סוגים שונים של רכבים וביניהם גם רכבי יוקרה. חברת איילון על כל חברות הבת שלה מעמידה לרשות הלקוחות את כל האופציות להשכרת רכבים למטרות השונות.

מה תמצאו אצלנו?

לאיילון מוטורס יש מספר חברות בת כשכל שאחת מהן עוסקת בתחום אחר הקשור לרכבים. איילון מוטורס סוכנות משנה אחראית בין השאר לייבא לארץ מכוניות יוקרה למכירה ולהשכרה. בנוסף להשכרת רכבי יוקרה לאירועים חד פעמיים משכירים בעלי עסקים רכבי יוקרה עבור לקוחות שלהם המגיעים מארצות שונות בעולם. המכוניות משמשות אותם לאורך כל תקופת שהותם בארץ. מכוניות היוקרה שחברת איילון מוטורס מחזיקה במלאי הם מתוצרת מרצדס ופורד. בנוסף יש בחברה רכבים רגילים להשכרה שמחיר השכרתם נמוכה משמעותית ממחיר השכרת רכבי יוקרה.

והכי חשוב, מחירי השכרת רכבי יוקרה בחברת איילון מוטורס הם הזולים שאפשר להשיג בשוק מכוניות להשכרה. בנוסף החברה כוללת במחיר שירותי גרר וביטוח מקיף מה שמוזיל את המחיר.