רכבי יוקרה בישראל

 

מדי שנה מצטרפות לשוק המכוניות בישראל מכוניות חדשות חלקן מדגמים קיימים וחלקן מיצרנים חדשים. בשנים האחרונות עולה הדרישה לרכבי יוקרה בישראל. אנשים מוכנים להשקיע כסף רב על מכונית מה שבעבר לא היה מקובל כל כך. תנאי השטח והכבישים בארץ השתפרו לאין ערוך ויבוא רכבי יוקרה בישראל הפך מקובל יותר. מרבית בעלי רכבי יוקרה בישראל הם אנשי עסקים ובשנים האחרונות ישנה אפשרות לשכור בחברות השכרת רכב גם דגמים שונים של רכב יוקרה. אחזקת רכב יוקרה בארץ אינה זולה, האגרות גבוהות והתשלום עבור הביטוחים יקר. כל מי שבחור לרכוש מכונית יוקרה מקבל את כל המידע והוא זה שעושה את ההחלטה. למשל, רכבי היוקרה מושכרים בדרך כלל לזוגות ביום חתונתם. להסעת בני/בנות מצווה או לבעלי עסקים המגיעים מחו"ל לכנסים ולעסקים. כל אחד היה רוצה רכב ברמה גבוהה מאד, והיום זה אפשרי.

היום אפשרי להשיג רכב יוקרה במחיר סביר!

חברת איילון מוטורס מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של מכוניות ומאפשרת ללקוחות להזמין דרכה גם רכבי יוקרה. איילון מוטורס על כל חברות הבת שלה מאפשרת ללקוחות לקבל מידע אודות החברות ואופן ההליך להזמנת הרכב באמצעות אתר האינטרנט שלה ללא צורך להופיע פיזית למשרדי החברה.

איזה מכוניות יש על הכביש?

על כבישי ישראל נעות לא מעט מכוניות יוקרה מסוג פורד, שיובאו על ידי חברת איילון מוטורס סוכנות משנה פורד או חברות הבת שלה. חברת איילון מוטורס בחרה לעזור ללקוחות שלה בכל דרך אפשרית ואחת הדרכים היא לייבא מכוניות תוך צמצום עלויות ולשם כך נוסדה חברת איילון מוטורס סוכנות משנה. למה זה כדאי? כדאי לרכוש מכוניות יוקרה בחברת איילון מוטורס סוכנות משנה פורד מהסיבה הפשוטה שהטיפול בכל הקשור להזמנת הרכב מתחיל ונגמר במקום אחד. חברת איילון מוטורס כוללת בעלות הרכב גם את כל המיסים הנלווים ליבוא כמו אגרות, ביטוחים וטיפולי עמילות מכס.

למה דווקא אנחנו?

·         כל חברת בת של איילון מוטורס מתמחה בתחום אחר של מכוניות והיא זאת שעושה את כל עבודת היבוא של מכוניות שהוזמנו על ידי הלקוחות.

·         לקוח המגיע לחברת איילון מוטורס סוכנות משנה ולכל חברה אחרת לא צריך לדאוג לשום פרט. מרגע ההזמנה ועד קבלת הרכב כל הפעולות נעשות על ידי איילון מוטורס ועל ידה בלבד.

  • רכבי יוקרה בישראל