רכבי יוקרה יד שנייה

 

לא כל אחד יכול לרכוש לעצמו רכב חדש "ישר מהניילון". יש אנשים שאינם מוכנים לוותר על רכישת רכבי יוקרה והם עושים זאת על ידי רכישת רכבים יד שנייה. חברות ההשכרה וסוחרי הרכבים מוכרים את רכבי היוקרה על פי מחירון שמתפרסם כל שנה על ידי שמאי רכב ידועים בארץ. את רכבי היוקרה רוכשים בדרך כלל בעלי עסקים שזקוקים למכונית אמינה וחזקה כדי שתשרת אותם לאורך כל השנה. גם חברת ההשכרה של איילון מוטורס מחזיקה מלאי של רכבי יוקרה להשכרה וזאת כדי לאפשר לבעלי עסקים המגיעים מחו"ל ארצה לכמה ימים לשכור אותם. שיטת הטרייד אין מקובלת בישראל ובתחומיים רבים השימוש בשיטה זו הוכיחה את עצמה. כל הרכבים הישנים מוכנסים למוסך עוברים בדיקות מקיפות, מחליפים בהם חלקים, במידת הצורך ומוכרים אותם עם אחריות של חברת איילון מוטורס לשנה.

למה לקנות רכב יוקרתי יד שנייה?

בכל שנה נכנסים לארץ רכבי יוקרה מסוגים שונים. עלות המכוניות גבוהה ואליה מצטרפים גם תשלומי לוואי כמו מכס, הובלה ביטוח ועוד. לרוב מחליפים אותם הבעלים לאחר מספר רב של קילומטרים כשהבעיות הרגילות מתחילות לצוץ. זה הזמן לחשוב על רכישת רכב יוקרתי חדש ומכירת הישן. רכישת רכבי יוקרה יד שנייה מחברות השכרה היא בדרך כלל עסקה טובה והסיבה לכך היא ברורה מכוניות של חברות השכרה מקבלות טיפול בהתאם להוראות היצרן ואף יותר מכך. אף חברת השכרה  לא מעוניינת שמכוניות שלה  יעמדו במוסך בגלל ליקוי זה או אחר. אין פלא שחברת איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס נותנת אחריות לשנה לרכב שנמכר.

למה אצל איילון מוטורס?

חברת איילון מוטורס הינה חברה גדולה בארץ לממכר כלי רכב מסוגים שונים. לקוחות רבים עושים עסקאות רכישת רכבי יוקרה עם חברת איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס, שהיא חברת בת של איילון מוטורס כשהם מעמידים את רכב הישן שבבעלותם כחלק ממחיר הרכב החדש.

בכל שנה יוצאת חברת איילון מוטורס במבצעים למכירת רכבי יוקרה יד שנייה. אפשר לראות את תמונות המכוניות באתר האינטרנט של החברה ולקבל מידע אודות המכונית, גילה מספר הקילומטרים שעשתה, מי היו בעליה ועוד.

  • רכבי יוקרה יד שניה