רכבי יוקרה להשכרה

 

ענף השכרת רכב הפך בתקופה האחרונה לגורם משפיע על שוק הרכבים בארץ. בין שלל סוגי המכוניות הצטרפו בשנים האחרונות גם רכבי יוקרה. רכבי יוקרה בישראל מושכרים בעיקר על ידי זוגות ביום חתונתם, מכונית שתילווה לזוג במשך כל היום ותסיע אותם למכון היופי וממנו לאתרי הצילומים ולבסוף לאולם החתונות. הטרנד להזמין רכב יוקרה לבת/בר מצווה השתרש והורים לילדים החוגגים בר/בת מצווה שוכרים רכב יוקרתי ליום האירוע. אנשי עסקים שמארחים קולגות מחוץ לארץ ורוצים להנעים להם את השהות בארץ בוחרים לשכור עבורם רכבי יוקרה מה שיאפשר להם לעבור את הנסיעות בכבישי ישראל בדרך הנוחה והנעימה ביותר ללא סבל ממזג האוויר השורר במדינה בעונות השונות.

איך שוכרים רכב  יוקרה בצורה הטובה ביותר?

כדי שעלות רכבי היוקרה, המיובאים לארץ למטרת השכרה,  תרד התקבלה החלטה בחברת האם הלא היא חברת איילון מוטורס להרחיב את החברה  ולהקים חברה שתיקרא איילון מוטורס יבוא מקביל  המטרה הייתה להוזיל את עלויות הרכישה והשינוע של הרכבים ולשם כך רכשה חברה זו רכבי יוקרה מתוצרת מרסדס במדינות שונות ובעלות נמוכה מעלות הרכבים ישירות מהיצרן. את ההפרש בעלויות גלגלה החברה ללקוחות כך שכולם יצאו נשכרים. בנוסף כל לקוח שמשכיר רכב יוקרתי בחברה מהחברות של איילון מוטורס ביטוח הרכב חל על החברה.

למה כדאי דווקא דרך איילון מוטורס?

חברת איילון מוטורס הקימה את חברת איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס שתייבא רכבי יוקרה מתוצרת חברת מרסדס למטרת השכרתם לכל דורש. יתרונות רבים מגיעים עם ההשכרה מאיילון מוטורס: אין צורך להופיע פיזית למשרדי החברה כדי לשכור רכב. אפשר לסדר את כל הניירת המתבקשת ואת התשלום באמצעות אתר האינטרנט של החברה ולגשת במועד לקחת את המכונית מהסניף שנקבע. כל הרכבים שמושכרים באמצעות חברת איילון מוטורס סוכנות משנה מרצדס או כל חברה אחת מחברת איילון, ניתן לאספן בכל סניף שמתאים ללקוח על פי תיאום מראש. גם החזרת הרכב יכולה להיעשות בכל סניף מה שיכול לפתור בעיות לאנשים המגיעים מחו"ל, משכירים רכב בסניף מסוים ומחזירים אותו בשדה התעופה בן גוריון. חברת איילון מוטורס יבוא מקביל עושה את כל אשר ביכולתה כדי לייבא מספיק רכבים הנדרשים בשוק ההשכרה.

  • רכבי יוקרה להשכרה